Четвер, 18.04.2024, 20:47

Дошка оголошень

Новини [7] Тестування [1]

Новини | Переглядів: 888 | Дата: 20.01.2013

Чи маємо ми користь від Інтернету? На це питання кожен відповість по-різному. Одні підтвердять, що Всесвітня мережа необхідна їм як повітря, інші не погодяться з цим твердженням. Одні люди користуються Інтернетом, не витрачаючи при цьому багато часу, а інші « живуть» в мережі і нічого не встигають при цьому робити.

Замислимося на хвилинку над тим, як ми проводимо свій час біля монітора: ми шукаємо потрібну інформацію, судорожно спілкуємося з людьми, при чому одночасно це робимо в чатах, по-асьці, на форумах, в соціалках. А ще хочемо слухати музику, дивитися фільми, відвідувати сайти знайомств, а згодом відкрити свої блоги та сайти. З часом ми розуміємо, що весь вільний час проводимо в Інтернеті, але не встигаємо займатися своїми справами, не встигаємо відповідати на листи друзів, немає коли почитати цікаву статтю на любимому сайті. Де взяти час, щоб все встигати, але не «жити» в мережі?

Прислухайтеся до таких порад:

1. Заходьте в Інтернет лише по необхідності, тільки тоді, коли вам потрібна якась інформація, або є невідкладні справи в мережі.

2.Не просижуйте перед екраном монітора безцільно, не клікайте мишкою по всім ссилкам та кнопкам. Закінчили роботу – негайно вимикайте комп’ютер. Ще й на електриці зекономите.

3. Не перевіряйте електрону пошту по кілька разів на день. Достатньо й одного.

4.Обмежте свої контакти до мінімуму. Залиште самі необхідні інтернет-знайомства. Не заводьте нових друзів без потреби, від них буде важко звільнитися.

5.Скоротіть свій час спілкування в чатах, форумах та ISQ. Мабуть ви й самі помічали, що вічне «зависання» в он – лайн не приносить реальної користі, а часу витрачається дуже багато.

6. Не створюйте без необхідності нові Інтернет – ресурси ( блоги, форуми, чати, сайти), якщо ви не впевнені, що в подальшому будете ними серйозно займатися.

Дотримуючись цих правил, з часом ви навчитесь отримувати всю необхідну вам інформацію, не витрачаючи багато часу в мережі, та власних сил. І завжди пам’ятайте, що навколо нас в світі є багато цікавого, вартого нашої уваги. Тому не слід тікати в віртуальне життя, в якому все таке недосконале.
Новини | Переглядів: 2927 | Дата: 19.10.2011 | Коментарі (0)

Щоденник.ua пропонує всім користувачам мережі приєднатися до спільного написання вірша, приуроченого до Дня Перемоги.

Мета заходу - створити єдине привітання для ветеранів силами школярів, батьків, вчителів та адміністрації Щоденник.ua.
Не будьте байдужими до тих, хто подарував нам мирне небо над головою, хто своєю кров`ю виборов нам свободу та барвисте майбуття. Лише один рядок від щирого серця кожного користувача дасть нам змогу написати оду, що славитиме наших відважних визволителів.
Долучитися до колективної творчості можна тут - «http://events.shodennik.ua/event.aspx?event=2792&view=forum&thread=3034».

Новини | Переглядів: 7531 | Дата: 20.04.2011 | Коментарі (0)

Відповідно до плану роботи Південноукраїнського регіонального інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів науково-методична лабораторія зовнішнього оцінювання та моніторингу якості освіти проводить регіональне моніторингове дослідження рівня володіння комп’ютером учнями старших класів за адресою:  https://spreadsheets.google.com/viewform?formkey=dGRIREUzLVhDVUtnVmJtOVE0WWJ4b2c6MQ

Тестування | Переглядів: 916 | Дата: 18.04.2011 | Коментарі (0)

Щоденник.ua — унікальний шкільний інтернет-проект!!!

• Розклад уроків
  • Електронний щоденник
  • Електронний журнал вчителя
  • Домашні завдання