Субота, 20.04.2024, 00:59

Комп'ютери [0] Культура і мистецтво [0]
Медицина і здоров'я [0] Наука і освіта [2]
Відпочинок і розваги [0] Спорт [0]

Вільна енциклопедя, яку кожен може редагувати
Навчальні ресурси Інтернету | Переходів: 1009 | Додав: Дудченко В.М. | Дата: 18.04.2011

Цей сайт присвячений інформатиці та інформаційним технологіям у всіх їх різновидах: від систем счислення до комп'ютерних мереж та телекомунікацій. Всі матеріали на сайті є унікальними та розробнені викладачами або надіслані користувачами.
Навчальні ресурси Інтернету | Переходів: 903 | Додав: Дудченко В.М. | Дата: 18.04.2011

Всеукраїнський Центр олімпіад школярів в інтернеті
Навчальні ресурси Інтернету | Переходів: 735 | Додав: Дудченко В.М. | Дата: 18.04.2011

Цей проект ставить своєю метою популяризацію інтерактивних тестів з інформатики для українськомовних користувачів Інтернет.
Навчальні ресурси Інтернету | Переходів: 1347 | Додав: Дудченко В.М. | Дата: 18.04.2011

Карти Google пропонують безліч інструментів, щоб допомогти вам досліджувати світ, проте вони можуть бути доступні не у всіх регіонах.
Інтернет | Переходів: 643 | Додав: Дудченко В.М. | Дата: 18.04.2011

Сайт присвячений висвітлення сучасного стану біологічної науки та освіти в Україні.
Навчальні ресурси Інтернету | Переходів: 1030 | Додав: Дудченко В.М. | Дата: 18.04.2011

Даний ресурс може стати в нагоді тим, хто:
зіткнувся зі складностями при розв'язуванні хімічних задач
пише реферат, курсову, дипломну або кандидатську роботу на хімічну (або суміжну) тематику
шукає довідкову інформацію, наукові статті, аналітичні дані
бажає поділитися власними досягненнями та know-how
просто шукає можливості спілкування в колі однодумців :)
Навчальні ресурси Інтернету | Переходів: 826 | Додав: Дудченко В.М. | Дата: 18.04.2011

Сайт присвяченому розв’язуванню математичних задач і всьому, що з цим пов'язане. Webmath.ru створений для онлайн допомоги школярам і студентам з розв’язування задач по математиці, фізиці, теорії вірогідності і багатьом іншим предметам. На сайті представлено багато математичних онлайн калькуляторів, які в режимі реального часу (онлайн) вирішують задачі + працює форум, на якому завжди можна задати питання.
Навчальні ресурси Інтернету | Переходів: 1003 | Додав: Дудченко В.М. | Дата: 18.04.2011

На сайті Ви знайдете цікаві математичні факти, історії з життя математиків, означення, описи понять, правила, теореми, закони, властивості, формули, математичні таблиці, розв'язки задач з елементарної математики. Переглянете і при потребі збережете збірки прикладів.
Навчальні ресурси Інтернету | Переходів: 892 | Додав: Дудченко В.М. | Дата: 18.04.2011

Демонстаційні матеріали з фізики

Навчальні ресурси Інтернету | Переходів: 876 | Додав: Дудченко В.М. | Дата: 18.04.2011