Неділя, 05.05.2024, 01:10

11 КЛАС

2018-2019 навчальний рік

Підручник з інформатики 11 клас (академічний рівень)

Програмно-методичний комплекс GRAN1

Середовище програмування lazarus-1.6.0-fpc-3.0.0

Презентація до уроків №1-2 "Програмні засоби навчального призначення та особливості їх використання"

Практична робота №1

Презентація до уроків №3-4 "Моделі та моделювання. Типи моделей"

Практична робота №2

Презентація до уроків №5-6 "Побудова інформаційної моделі. Етапи розв’язування задач за допомогою комп’ютера."

Презентація до уроків №7-8 "Базові алгоритмічні структури"

Презентація до уроків №9-10 "Поняття про мови програмування. Мова програмування LAZARUS".

Практична робота №5  "Створення та виконання проекту. Використання елементів керування"

Презентація до уроків №11-12 "Поняття події. Введення та виведення даних. Стандартні функції в Lazarus".

Практична робота №6 "Створення та виконання проекту. Використання елементів керування".

Презентація до уроків №15-16 "Висловлення. Логічні константи. Логічні операції".

Презентація до уроків №17-18 "Поняття та види розгалужень. Реалізація розгалужень із використанням прапорців і перемикачів".

Практична робота №8_1 "Реалізація розгалужень із використанням прапорців і перемикачів".

Практична робота №8_2 "Реалізація розгалужень із використанням прапорців і перемикачів".

Презентація до уроків №19-20 "Поняття циклу. Види циклів".

Презентація до уроків №21-22 "Складання та реалізація програм із циклами".

Практична робота №9_1 "Реалізація циклів в Lazarus".

Презентація до уроків №23-24 "Практична робота 9_1. Поняття масиву. Оголошення одновимірного масиву".

Презентація до уроків №25-26 "Одновимірні масиви. Контрольна робота".

Контрольна робота "Логічні операції. Вказівки розгалуження й повторення в Lazarus".

Файли-заготовки для виконання практичної роботи №18 "Автоматизоване створення веб-сайта"

Презентація до уроків №27-28 "Структура та особливості веб-сайтів. Етапи створення веб-сайтів".  Презентація до уроків №2  9-30 "Структура та особливості веб-сайтів. Етапи створення веб-сайтів".

Практична робота №9_1 "Реалізація циклів в Lazarus". Практична робота №19 "Cтворення й ведення власного блогу".

Таблиця для розміщення сайтів і блогів учнів 11-А класу

Таблиця для розміщення сайтів і блогів учнів 11-В класу

Презентація до уроків №31-32 "Структура та особливості веб-сайтів. Етапи створення веб-сайтів".

Практична робота №17 "Оправювання даних у кількох програмних середовищах".

Файли заготовки до розділу 2

Категорія: Для учнів | Додав: VIT (12.02.2012)
Переглядів: 2998 | Рейтинг: 0.0/0