Четвер, 02.05.2024, 20:39

У категорії сайтів: 2
Показано сайтів: 1-2

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Переходам

Карти Google пропонують безліч інструментів, щоб допомогти вам досліджувати світ, проте вони можуть бути доступні не у всіх регіонах.
Інтернет | Переходів: 644 | Додав: Дудченко В.М. | Дата: 18.04.2011

Онляндія — спільна ініціатива програми Microsoft «Партнерство в навчанні», соціально відповідальних комерційних структур, неурядових організацій, за підтримкою громадського-соціальних діячів.

Цей сайт містить матеріали для дітей, батьків і вчителів (інтерактивні сценарії, короткі тести, готові плани уроків), завдяки яким діти зможуть освоїти основи безпечної роботи в Інтернеті. На сайті подано доступну, практичну інформацію з Інтернет-безпеки, ознайомившись з якою навіть починаючі користувачі зможуть ефективно використовувати ресурси мережі й захистити себе від небажаного контенту.

Інтернет | Переходів: 571 | Додав: Дудченко В.М. | Дата: 17.04.2011